Stolar Fridhagen

Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen
Stolar Fridhagen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIHAGEN, stolar, 6 st, 1950-tal, Bodafors, ek, stämpelmärkta och daterad 1959, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador

386153

2016-05-26