Soffa design IB Kofod Larsen

Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen
Soffa design IB Kofod Larsen

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel och trästomme i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 45, längd ca 191 cm

Smärre slitage

386156

2016-05-26