Fåtöljer Ib Kofod Larsen

Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen
Fåtöljer Ib Kofod Larsen

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, OPE, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, med skinnklädsel och trästomme i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

386158

2016-05-26