Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLE WINDTHER, samlartallrikar, "Fyra årstider", Hutschenreuter, Tyskland, 1970-tal, porslin, polykrom dekor, signerade och numrerade, ca 29 x 29 cm
386186
2016-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här