Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Oväntad gäst i salongen, signerad Ernst Billgren, 68/90, färglitografi, bladmått ca, oramad, 66 x 62 cm

386195

2016-05-27