Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): Oväntad gäst i salongen, signerad Ernst Billgren, 68/90, färglitografi, bladmått ca, oramad, 66 x 62 cm
386195
2016-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här