Armin Glatter

Armin Glatter
Armin Glatter
Armin Glatter
Armin Glatter
Armin Glatter
Armin Glatter

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMIN GLATTER (1861-1931): Vilande kvinna i röd klänning, signerad Glatter, olja på duk, ca 49x69 cm

386200

2016-05-27