Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med handske, signerad och daterad Aschenbrenner -99, färglitografi, 156/295, ca bladmått ca 19 x 25 cm
386223
2016-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här