Lennart Aschenbrenner färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med handske, signerad och daterad Aschenbrenner -99, färglitografi, 156/295, ca bladmått ca 19 x 25 cm

386223

2016-05-27