TADEUSZ KAMASA

TADEUSZ KAMASA
TADEUSZ KAMASA
TADEUSZ KAMASA
TADEUSZ KAMASA

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TADEUSZ KAMASA (1924-2003): Drömskt landskap, signerad T Kamasa, olja på duk, 64x53 cm

Fläckar

386231

2016-05-27