Carl Abraham Rothsten oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN ( 1826-1877): Skogsglänta med student, signerad och daterad Rotsten 1871, olja på duk, ca 28x39 cm

386232

2016-05-27