Gustaf Brandelius Vinterlandskap med jägare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAF BRANDELIUS (1833-1884): Vinterlandskap med jägare, signerad och daterad G. Brandelius 1883, olja på duk, 20 x 32,5 cm

386235

2016-05-27