Tidningsbord
2016-05-27
386236
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIDNINGSBORD, 4 hyllplan, engelsk stil, mahogny, höjd 71, 57,5x34 cm
Bruksslitage, repor, skada/lagning vid handtag