Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ORIENTMATTA, antik, Khoy, Azerbaydjanprovinsen, signerad Mahmoudi, daterad 1329, (1911), figural, konturerade kanter, ca 159x125 cm
Temamattor
Skador, ställvis slitage
386251
2016-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här