Orietnmatta

Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, antik, Khoy, Azerbaydjanprovinsen, signerad Mahmoudi, daterad 1329, (1911), figural, konturerade kanter, ca 159x125 cm

Temamattor

Skador, ställvis slitage

386251

2016-05-26