Interiör med människor oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ERIK LARSSON (1912-1971): Interiör med människor, signerad Lars Erik Larsson, olja på duk, ca 49x60 cm

smärre hål

386255

2016-05-31