Soffbord Danmark
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak/teakfanér, nedåt avsmalnande ben, utdragsskivor a 36,5 cm i kortändarna, etikettmärkt Danish Furniture Makers, höjd 49, 147-220 x 60 cm
Bruksslitage, fläckar, märken
386260
2016-05-27