Lucinis Samling
2016-06-10
386271
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (omkring 1770): Apornas skeppsbrott, olja på duk, ca 89 x 110 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 134)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador