Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

VENETIANSK SKOLA (1700-tal): Två putti bland moln, olja på duk, ca 35 x 27 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 84)

Dubblerad, renoverad, smärre ytskador

386276

2016-06-10