Lucinis Samling
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal), Jan-Baptist Lambrechts, hans krets: Figurscen, olja på pannå, ca 28,5 x 22 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 86)
Oramad, pannån med kantskada (höger långsida), smärre ytskador
386282
2016-06-10