Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal), Jan-Baptist Lambrechts, hans krets: Figurscen, olja på pannå, ca 28,5 x 22 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 86)

Oramad, pannån med kantskada (höger långsida), smärre ytskador

386282

2016-06-10