Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVATORE ROSA, hans art: Mediterande filosof, bär signatur och datering W?1761, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter ca 32 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 88)

Oramad, smärre ytskador

386289

2016-06-10