Lucinis Samling
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALVATORE ROSA, hans art: Mediterande filosof, bär signatur och datering W?1761, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter ca 32 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 88)
Oramad, smärre ytskador
386289
2016-06-10