Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYSK SKOLA (omkring 1700): Vit häst, bär signatur och datering HR 1667, olja på pannå, ca 22 x 32 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 91)

Oramad, ytskador

386305

2016-06-10