Matsalsmöbel NK

Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK
Matsalsmöbel NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, skyltmärkta, bok, bestående av bord med 2 iläggskivor, 8 klädda stolar, bordets höjd 75, 167x88, skivorna 60 vardera, sitthöjd ca 46 cm

Smärre ytskador, kantbanden något lösa

386312

2016-05-29