Matsalsmöbel NK
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, skyltmärkta, bok, bestående av bord med 2 iläggskivor, 8 klädda stolar, bordets höjd 75, 167x88, skivorna 60 vardera, sitthöjd ca 46 cm
Smärre ytskador, kantbanden något lösa
386312
2016-05-29