Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA, (1700-tal) Frans Francken, hans efterföljare: Nativita, olja på pannå, ca 29 x 24 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 92)

Smärre ytskador o färgbortfall

386319

2016-06-10