Roland Svensson - Möja

Roland Svensson - Möja
Roland Svensson - Möja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja", signerad o daterad Roland S -97, 2/250, färgoffset, bildmått ca 55x40 cm

Med dedikation

386320

2016-05-28