Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): "BRUK US", signerad och daterad på baksidan MM Book 1990, olja pannå 24x36 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

386322

2016-05-27