Picasso

Picasso
Picasso

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): "Don Quixote", komposition, signerad i plåten Picasso 11.8.55, Don Quixote, litografi, 49x38 cm

386326

2016-06-02