Vaser och skålar

Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar
Vaser och skålar

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

VASER, SKÅLAR, mm, 22 dlr, poslin, Kina 1800/1900-tal, höjd ca 5-10 cm, största fatets diameter ca 23,5 cm

Nagg förekommer, slitage

386327

2016-05-27