Soffa Paradiset

Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, blå klädsel, brickmärkt, längd 180 cm, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, revor

386328

2016-05-27