Lucinis Samling
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, Carlo Maratta, hans efterföljare: Madonnan med barnet, olja på kopparplåt, ca 24 x 18 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 97)
Oramad, smärre ytskador, plåt med bristning (vänster övre hörn)
386330
2016-06-10