Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Gulsparv, signerad och daterad L. Sand -88, olja på duk, ca 40x50 cm

386332

2016-05-27