Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, fåtölj, "Lilla Eva" ur "Paradiset", Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal, brickmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Fläckar, slitage
386333
2016-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här