Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1700), Adriaen van Ostade, hans efterföljare: Gästabudsscen, olja på pannå, ca
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 98)
Oramad, smärre ytskador
386338
2016-06-10