Lucinis Samling
2016-06-10
386341
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TYSK SKOLA (1600-tal) Johan Heiss, hans krets: Allegori över vinter, olja på kopparplåt, diameter ca 13 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 94)
Oramad