Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal), efter il Corregio: Sankta Katarina, olja på försilvrad kopparplåt, ca 7,5 x 10,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 93)

Kuntoraportti

Smärre ytskador

386355

Päivämäärä:

2016-06-10