Lucinis Samling
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal), efter il Corregio: Sankta Katarina, olja på försilvrad kopparplåt, ca 7,5 x 10,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 93)
Kuntoraportti
Smärre ytskador
386355
Päivämäärä:
2016-06-10