Bruno Karlsson oljemålning
2016-05-27
386363
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): från Kaderjokk, Riksgränsen, signerad och daterad Bruno Karlsson -68, olja på duk, 58x68 cm