Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): från Kaderjokk, Riksgränsen, signerad och daterad Bruno Karlsson -68, olja på duk, 58x68 cm

386363

2016-05-27