Oljemålningar 1700-tal

Oljemålningar 1700-tal
Oljemålningar 1700-tal
Oljemålningar 1700-tal
Oljemålningar 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700): (2), landskap med figurscener, troligen Tyskland, olja på duk, uppfodrade på pannå, 25x37 cm

Slitage, uppfodrade

386377

2016-05-27