Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1700-tal), il Tintorettos efterföljare: Sankt Hieronymus, olja på duk, ca 42 x 35 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 34)

Oramad, lagning, ytskador

386379

2016-06-10