Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (1700-tal), il Tintorettos efterföljare: Sankt Hieronymus, olja på duk, ca 42 x 35 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 34)
Oramad, lagning, ytskador
386379
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här