Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets mitt, sydostasien, brunglaserat lergods, dekor med drake jagandes pärlan, höjd 70, ytterdiameter 60, innerdiameter 41 cm
Ytslitage
386380
2016-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här