Trädgårdsurna glaserat lergods

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets mitt, sydostasien, brunglaserat lergods, dekor med drake jagandes pärlan, höjd 70, ytterdiameter 60, innerdiameter 41 cm

Ytslitage

386380

2016-05-27