Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRANCESO FOSCHI, (1700-tal) hans efterföljare: Landskap med figurer, olja på duk, ca 30 x 48 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 40)

Oramad, dubblerad, renoverad, dukskada (höger nedre hörn) smärre ytskador

386383

2016-06-10