Lucinis Samling
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EGBERT VAN HEEMSKERCK (1634-1704) tillskriven: Den helige Antonius frestelse, olja på pannå, ca 48,5 x 39 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 35)
Oramad, pannå med lagningar, ytskador
386387
2016-06-10