Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EGBERT VAN HEEMSKERCK (1634-1704) tillskriven: Den helige Antonius frestelse, olja på pannå, ca 48,5 x 39 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 35)

Oramad, pannå med lagningar, ytskador

386387

2016-06-10