Lucinis Samling
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Jan Frans van Dael: Stilleben av blommor och frukt, olja på pannå, ca 40 x 32 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 33)
Oramad, smärre ytskador
386392
2016-06-10