Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Frans Hals, hans art: Pojkporträtt, olja på duk, ca 36 x 28 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 45)

Oramad, dubblerad, renoverad, smärre ytskador

386397

2016-06-10