Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, plafond, "Plafo", för Luxus, 1960-/70-tal, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm
Bruksslitage
386416
2016-05-27