Luxus plafond

Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond
Luxus plafond

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, plafond, "Plafo", för Luxus, 1960-/70-tal, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm

Bruksslitage

386416

2016-05-27