Knivar 2 st

Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 2 st, omkring 1900, ben resp björk, längd ca 24-26 cm

Sprickor, skador, slitage

386425

2016-05-27