Bojan

Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av körsbärsblom samt resverver med blommor i underglasyrblått, höjd 20 cm

Locket ej tillhörande samt med nagg

386441

2016-05-27