Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNA, porslin, Japan, 18/1900-tal, dekor av reserver med växter och djur i järnoxid, emaljfärger, guld samt växtslingor i underglasyrblått, höjd ca 60 cm

Locket med omfattande skador

386458

2016-05-27