Lucinis Samling
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal): Sankt Sebastian, olja på läder, ca 44 x 37 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 72)
Oramad, saknar spännram, dukskador, färgbortfall
386476
2016-06-11