Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

14 500 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal): Sankt Sebastian, olja på läder, ca 44 x 37 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 72)

Oramad, saknar spännram, dukskador, färgbortfall

386476

2016-06-11