Lucinis Samling
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD (1800-tal), efter Rubens: Putto, olja på duk, ca 32 x 36 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 71)
Oramad, saknar spännram, omfattande dukskador, färgbortfall
386478
2016-06-11